TRHOVNIK.cz

TRHOVNIK.cz

Průvodce světem trhů a obchodů s regionálními produkty

Věděli jste, že přes 60 % lidí nakupuje regionální produkty na trzích, jarmarcích a slavnostech přímo v regionech?
Trhy mají nezaměnitelné kouzlo. Jsou místem přímého obchodu i setkávání. Zpravidla na nich nalezneme kvalitní regionální produkty, vznikající pod rukama šikovných řemeslníků a farmářů.

TRHOVNIK.cz je právě takovým místem setkávání.
Propojuje světy spotřebitelů, výrobců, obchodníků i pořadatelů trhů. Staňte se součástí!

Co TRHOVNIK.cz nabízí spotřebitelům:

Možnost najít nejbližší trhy a obchody s regionálními produkty, nebo přímo jejich výrobce, například v okolí svého bydliště nebo místa dovolené.

Jednoduše a přehledně, posuďte sami:

TRHYOBCHODYPRODUKTY

Co TRHOVNIK.cz nabízí výrobcům, obchodníkům a pořadatelům trhů:

PŘEDEVŠÍM UZAVŘÍT DOBRÝ OBCHOD!

Výrobci regionálních produktů mohou propagovat svůj produkt a propojit se s pořadateli trhů a provozovateli obchodů.

Pořadatelé trhů a obchodníci mohou propagovat svůj trh nebo obchod a propojit se přímo s výrobci regionálních produktů.

Trhovník nabízí přehlednou administraci, pomocí které lze aktualizovat profily s jednotlivými trhy, obchody a produkty, ale také komunikovat s potenciálními obchodními partnery.

Stačí se registrovat a můžete začít.

Co jsou regionální produkty?

Jedná se o produkty s jasnou vazbou na region svého vzniku. A nejen region, snadno dohledatelný je i konkrétní výrobce, kterého můžete pochválit, ale – bude-li k tomu důvod – také zkritizovat. Vedle jasného původu mají tyto výrobky navíc ještě svou tradici a voňavý příběh. A to ještě není všechno, u mnohých výrobků garantuje kvalitu certifikace některou regionální značkou.

Provozovatelem portálu TRHOVNIK.cz je Asociace regionálních značek, z.s.

Farmářské trhy Asociace regionálních značek

CO SVÝM UŽIVATELŮM NABÍZÍ TRHOVNIK.cz?

Posláním portálu TRHOVNIK.cz je zprostředkovávat široké veřejnosti v České republice informace o trzích, jarmarcích specializovaných obchodech a dalších možnostech, kde si zákazníci mohou zakoupit vysoce kvalitní regionální produkty. Nabídka trhů je členěna podle krajů a okresů a řazena dle termínu konání. Díky tomu si můžete snadno na svém počítači nebo mobilu vyhledat aktuální trhy a specializované obchody v okolí vašeho bydliště.

TRHOVNIK.cz je užitečnou praktickou pomůckou také pro organizátory trhů a jarmarků. Ti mohou jednoduchým způsobem ve vlastním administračním rozhraní publikovat podrobné informace o pořádaných akcích a sdělit tak spotřebitelké veřejnosti vše důležité. Registrace je jednoduchá, stačí potvrdit souhlas se smluvními podmínkami portálu Trhovnik.cz odesláním mailu (na který vám zašleme přístupové údaje) a hned můžete začít administrovat.

Nový webový portál TRHOVNIK.cz jistě ocení zejména začínající výrobci regionálních produktů. Ti mohou TRHOVNIK.cz využívat nejen k vlastní propagaci, ale také k hledání odbytových příležitostí pro své výrobky. Speciální výhodu mají v tomto případě držitelé certifikované regionální značky, neboť svou nabídku mohou propojit se svým profilem na portálu www.regionalni-znacky.cz.

Farmářské trhy Asociace regionálních značek

CO VŠECHNO UMÍ TRHOVNIK.cz?

Na první pohled je jasné, že aplikace TRHOVNIK.cz publikuje trhy a podobné prodejní akce, specializované prodejny s regionálními produkty a nakonec i samotné produkty jako takové. TRHOVNIK.cz je tedy jakousi křižovatkou, kde se potkávají tři rozdílné světy - svět spotřebitelské veřejnosti se světem obchodníků a samozřejmě i se světem výrobců a producentů. Do jaké skupiny patříte vy?

Pokud jste spotřebitelé (zákazníci), kteří se zajímají o zdravé potraviny místního původu nebo o kvalitní výrobky šikovných řemeslníků, pak vám TRHOVNIK.cz pomůže najít to, co máte rádi. Pomocí vyhledávání snadno zjistíte, jaké prodejní akce se konají v nejbližší době ve vašem kraji nebo okrese a hned se také dozvíte, co se na těchto trzích dá pořídit, zda je v nabídce také nějaká originální specialita, kterou nikde jinde neseženete, nebo zda je součástí akce také atraktivní doprovodný program pro děti a podobně.

Pokud jste naopak obchodníci, kteří sami organizují trhy nebo provozují specializovaný obchůdek s regionálními produkty, pak vás určitě bude zajímat, že v TRHOVNIKU.cz můžete okamžitě a zcela zdarma publikovat svou nabídku, propagovat svůj obchůdek nebo dokonce své vlastní webové stránky. K tomu samozřejmě můžete vložit i několik zajímavých fotografií a množství užitečných informací. Na TRHOVNIKU.cz si snadno vytvoříte vlastní stránku svého trhu nebo obchodu s kontaktním formulářem, přes který vám budou moci psát potencionální zákazníci a obchodní partněři. Přes TRHOVNIK.cz také můžete vyhledávat nové stánkaře pro vaše trhy.

Možná jste dokonce ti, kdo zdravé potraviny nebo jiné pěkné a kvalitní výrobky sami vyrábějí. V tom případě jistě oceníte možnost bezplatně propagovat své produkty na webu TRHOVNIK.cz, kde můžete popsat jejich charakteristické vlastnosti, publikovat pěkné obrázky, aktivovat poptávkový formulář a spoustu dalšího. Pokud dokonce máte certifikaci „Regionální produkt“ od Asociace regionálních značek, pak na sebe můžete upozornit pořádáním akčních nabídek nejrůznějšího druhu.

Tak jen do toho. Je na nás, abychom světu ukázali, že naše krásná země není jen nechvalně známou „popelnicí Evropy“. Lidé u nás jsou velmi šikovní a umí vytvářet mnoho krásných, užitečných, zdravých a chutných věcí. Ale je potřeba to neustále propagovat, aby to ostatní věděli. A právě od toho je tady nyní váš TRHOVNIK.cz.

ZAČÍT S TRHOVNIKEM MŮŽETE HNED:

VSTUP DO REGISTRACE:

NAPIŠTE NÁM